Isparta Seçkin Kız Ve Erkek Öğrenci Yurtları
İletişim Formu İletişim
Isparta Seçkin Öğrenci Yurtları Yönetim Ekibimiz

 

       Yurtlarımızda bir genel müdür ve ayrıca her yurdumuzdan sorumlu yurt müdürleri ve yönetim memurları mevcuttur.Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak 1992 yılından bu yana, kurucusu Hüseyin Uçman yönetiminde  Atatürkçü, atılımcı ve modern işletme anlayışını ilke edinmiştir. SEÇKİN KIZ VE ERKEK  ÖĞRENCİ YURTLARIMIZ ; profesyonel ve yurt yönetiminde tecrübeli , güler yüzlü yönetim kadrosu ile öğrencilerimizin ve velilerimizin hizmetindedir. Hizmetlerde çalışan personelimiz de sürekli olarak kontrol edilmekte ve denetlenmektedir. Öğrencilerimizin rahatı, konforu ve güveni için gerekli olan tüm düzenlemeler titizlikle yerine getirilmektedir.

      Genel müdürümüz yurtlar arası koordinasyonu sağlamakta yurtlarımız arasındaki organizasyonu yapmaktadır. Her gün ayrı ayrı yurtlarımızı ziyaret ederek yurtların genel işleyişi hakkında bilgi almakta yurt müdürleriyle istişare yapmaktadır.
       Yurt müdürlerimiz kendi yurtlarının işleyişini organize etmekte, yurtlarının temizlik, yemek, öğrenci görüşmeleri, bina içindeki tesisatların kontrolü ve bakımı , personelin çalışması, öğrenci çamaşırlarının ve yurttaki yatak nevresimlerinin yıkanması, günlük temizlik ve bakım işlerinin yaptırılması, her an çay ve sıcak su bulundurulması ile ilgili organizenin yapılmasını sağlar.
      Yönetim memurumuz yurtlarımızın erzak alımları ayniyat ve muhasebe işleri için görevlidir.Yönetim memuru yurtlarımızın mutfak için malzeme alımından saklanmasından,mutfakta yemeklerin pişirilmesinden hazırlanan yemeklerin kontrol edilerek dağıtılmasından, ihtiyaç duyulan malzemelerin alımı,bakımı ve onarımından sorumludur.
 
 


Yurtlarimiz siz ögrencilerimiz için baştan aşağı yeniden dizayn edildi. Yenilenen odaları,duş ve lavaboları, baza ve ortapedik yatakları mobilya-dolaplarıyla sizlerin hizmetine sunduk.
Isparta Seçkin Erkek Öğrenci Yurtları

free stats