Isparta Seçkin Kız Ve Erkek Öğrenci Yurtları
İletişim Formu İletişim

Isparta Seçkin Öğrenci Yurtları

Çift asansör, kafeterya, özel güvenlik sistemi, açık büfe kahvaltı, zengin akşam yemekleri, etüt odaları, kişiye özel duş, WC, lavabo, 24 saat sıcak su, güzellik ve bakım merkezi, Internet bağlantısı, çamaşırhane, yıl içinde sosyal aktiviteler, fakültelere ücretsiz servisler, her odaya dahili telefon, 1-2-3-4 kişilik oda seçenekleriyle hizmetinizdeyiz.

Seçkin Öğrenci Yurtlarında, tamamı ışık gören yatak odaları 1-2-3-4 kişilik olarak düzenlenmiştir. Tüm odalarda banyo ve tuvaleti bulunan tek yurt SEÇKİN ÖĞRENCİ YURTLARIDIR. Eşit standartlarda ve ev sıcaklığını aratmayacak şekilde tasarlanmış ve rahatınız için özenle hazırlanmıştır


   
   


Ayrıca odaların temizliği günlük olarak yurt personeli tarafından yapılmaktadır. Yurt idaresi tarafından verilen nevresim takımları 15 günde düzenli olarak kat görevlileri tarafından yıkanıp ütülenerek öğrencilerimize teslim edilmektedir.

 
 


Yurtlarimiz siz ögrencilerimiz için baştan aşağı yeniden dizayn edildi. Yenilenen odaları,duş ve lavaboları, baza ve ortapedik yatakları mobilya-dolaplarıyla sizlerin hizmetine sunduk.
Isparta Seçkin Erkek Öğrenci Yurtları

free stats